سال حمایت از کالای ایرانی

اخبار دانشکده

اطلاعیه تمدید معافیت تحصیلی ( اخذ سنوات ارفاقی)

قابل توجه دانشجویان ورودی مهر و بهمن 1394 و ورودی مهر و بهمن 1395 : پیرو اطلاعیه قبلی و پس از بررسی های بعمل آمده لیست حائزین شرایط تمدید معافیت تحصیلی در جریان نیمسال دوم سالتحصیلی 98-97 به پیوست منتشر می شود لذا دانشجویانی که اسامی شان در لیست مذکور می باشد از مورخه 11/12/97 لغایت 21/12/97 فرصت دارند با در دست داشتن کپی شناسنامه و کارت ملی جهت اخذ معرفی نامه تمدید معافیت تحصیلی به واحد نظام وظیفه اموردانشجویان و سپس مراکز پلیس + 10 مراجعه نمایند *متذکر می شود پس از مهلت مذکور مسئولیت عواقب ناشی از عدم تمدید معافیت تحصیلی ( اضافه خدمت و جلوگیری از تحصیل در مقاطع بالاتر ) بر عهده شخص دانشجو خواهد بود.

شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۷

حضور معاون ارتباطات بین الملل دفتر مقام معظم رهبری در دانشگاه فنی و حرفه ای استان آذربایجان غربی

حجت‌الاسلام و المسلمین محسن قمی صبح روز دوشنبه مورخه 06/12/97 با حضور در دانشگاه فنی و حرفه ای استان آذربایجان غربی بعد از افتتاح یادمان شهدای گمنام تدفین شده در دانشگاه فنی و حرفه ای قاضی طباطبایی ارومیه در دومین یادواره شهدای غواص آذربایجان‌غربی که با حضور مسئولین کشوری و لشگری، دانشجویان و اقشار مختلف مردم در سالن امام علی(ع) ارومیه برگزار شد، شرکت نمودند.

سه شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۷

اطلاعیه نهایی جامانده های امتحانات معرفی به استاد

به اطلاع دانشجویان محترم می رساند که آن دسته از دانشجویانی که از امتحانات معرفی به استاد جامانده و موفق به امتحان نشده اند می رساند که روز یکشنبه مورخه 28/11/97 ساعت 9 به آموزش کل مراجعه نمایند.

سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷

تاریخ شروع نیمسال دوم سال تحصیلی 97-98

به اطلاع اساتید و دانشجویان محترم می رساند که تاریخ شروع نیمسال دوم سالتحصیلی 97-98 روز شنبه 27 بهمن سال 1397 می باشد. بدیهی است که از مورخه ذکر شده کلاس های درس به صورت منظم برگزار و حضور و غیاب انجام خواهد شد.

سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷

زمان بندی شروع و پایان حذف و اضافه

جهت مشاهده زمان بندی شروع و پایان حذف و اضافه به ادامه مطلب مرجعه نمایند.

سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷

افتتاح مرکز نوآوری و توسعه کسب و کار دانشگاه فنی و حرفه ای استان آذربایجان غربی

به گزارش اداره روابط عمومی دانشگاه، ساختمان مرکز نوآوری و توسعه کسب و کار دانشگاه فنی و حرفه ای استان آذربایجانغربی روز سه شنبه بیست و سوم بهمن ماه، با حضور دکتر زنگنه مطلق معاون پژوهش و فناوری دانشگاه فنی و حرفه ای کشور و رییس دانشگاه فنی و حرفه ای استان آذربایجان غربی دکتر پوراسد با هدف جذب، حمایت و پرورش طرح های دانشجویی، ارائه مشاوره های تخصصی، کمک به دریافت تسهیلات، ارتباط با مراکز صنعتی، دانشگاهی، پژوهشی، پارک ها و مراکز رشد، بسترسازی فرصت شغلی و تولید محصولات مبتنی بر فناوری های نوین در دانشکده شهید قاضی طباطبایی در زمینی به مساحت چهارصد مترمربع و با هزینه پنج میلیارد ریال، افتتاح شد

سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷

امضای تفاهم نامه همکاری مشترک بین دانشگاه فنی و حرفه ای استان آذربایجان غربی و دانشگاه ارومیه

به منظور ایجاد و گسترش همفکری و همکاری های آموزشی، پژوهشی و مشاوره ای، بومی سازی تجهیزات، حمایت از ایجاد و توسعه آزمایشگاه ها و کارگاه ها ، تفاهم نامه همکاری مشترک بین دانشگاه فنی و حرفه ای استان آذربایجان غربی و دانشگاه ارومیه به امضا رسید.

سه شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۷

فراخوان طراحی پوستر

از علاقمندان به طراحی پوستر دعوت بعمل می آید در فراخوان طراحی دو پوستر فوق شرکت کنند.

یکشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۷

قابل توجه دانشجویان فارغ التحصیلان

انجام امورات مربوط به تسویه حساب و صدور گواهینامه موقت بعد از 15 بهمن ماه انجام خواهد شد . البته قبل از مراجعه حضوری حتما با کارشناسی محترم فارغ التحصیلان با شماره 044327768686 با داخلی 326 هماهنگی لازم انجام گردد.

شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۷

برنامه زمانبندی ثبت نام خوابگاه دولتی احمدی روشن دانشکده قاضی طباطبایی

برنامه زمانبندی ثبت نام خوابگاه دولتی احمدی روشن دانشکده قاضی طباطبایی

چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷

زمان بندی انتخاب واحد اینترنتی در ترم 972 (نیمسال دوم 98-97)

جهت مشاهده زمان بندی انتخاب واحد اینترنتی در ترم 972 (نیمسال دوم 98-97) به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷