اقتصاد مقاومتی،تولید و اشتغال

اخبار دانشکده

آگهی مزایده پارکینگ دانشجویی دانشکده

دانشکده فنی و حرفه ای شهید قاضی طباطبایی ارومیه در نظر دارد پارکینگ دانشجویی خود را به مدت یکسال از طریق مزایده به اجاره واگذار نماید. علاقمندان شرکت در مزایده می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و اخذ فرم شرکت در مزایده حداکثر تا مورخه 1396/12/28 به واحد تدارکات این دانشکده مراجعه نمایند.

چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶

تشییع و تدفین پیکرشهدای گمنام هشت سال دفاع مقدس در دانشگاه فنی و حرفه ای شهید قاضی طباطبایی ارومیه

پیکر چهار تن از شهداء گمنام هشت سال دفاع مقدس 12 اسفند با تشییع مردم ارومیه در خاک وطن آرام گرفتند. مراسم استقبال از پیکر مطهر چهار شهید گمنام با حضور مردم انقلابی و مسئولان لشکری و کشوری و همچنین وزیر اطلاعات روز سه‌شنبه هشتم اسفند ماه در فرودگاه بین‌المللی ارومیه انجام شد. پیکر این شهیدان برای وداع مردم انقلابی ارومیه در مراسم قرائت دعای کمیل در مسجد جنرال و روز جمعه نیز در مصلی ارومیه حضور داشت.

یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۶

دکتر یعقوب پوراسد با حفظ پست فعلی به سمت سرپرست آموزشکده فنی و حرفه ای پسران شهید بهشتی ارومیه منصوب شد.

دکتر یعقوب پوراسد با حفظ پست فعلی به سمت سرپرست آموزشکده فنی و حرفه ای پسران شهید بهشتی ارومیه منصوب شد. دکتر ابراهیم صالحی عمران؛ رییس دانشگاه فنی و حرفه ای ،طی حکمی دکتریعقوب پوراسد را با حفظ پست فعلی به سمت سرپرست آموزشکده فنی و حرفه ای پسران شهیدبهشتی ارومیه منصوب کرد.

یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶

مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای شهید قاضی طباطبایی برگزار شد.

مراسم تودیع و معارفه مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه با حضور ریاست دانشگاه ، معاونین ،رئیس اموردانشجویی و آقای عباس زاده مسئول بسیج دانشجویی استان آذربایجان غربی، آقای نصیرزاده مسئول بازرسی بسیج دانشجویی استان و جمعی از همکاران و دانشجویان روز پنج شنبه 3 اسفند ماه در سالن اجتماعات این دانشگاه برگزار شد. در این مراسم از زحمات دانشجو مرتضی محاسنی مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه تقدیر و برای دانشجو محمد شهبازی به عنوان مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه در راستای خدمت رسانی بهتر آرزوی موفقیت شد.

شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶

همایش فضای مجازی (فرصت ها و آسیب ها)

همایش همایش فضای مجازی (فرصت ها و آسیب ها) زمان شنبه مورخه 5 اسفند ماه سال 1396 از ساعت 10 الی 12 و 14 الی 16 مکان سالن آمفی تئاتر دانشکده فنی و حرفه ای شهید قاضی طباطبایی ارومیه

شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶

آگهی مزایده زمین های چمن مصنوعی دانشکده

دانشکده فنی و حرفه ای شهید قاضی طباطبایی ارومیه در نظر دارد چمنهای مصنوعی خود را به تعداد 4 واحد به مدت یکسال از طریق مزایده به اجاره واگذار نماید. علاقمندان شرکت در مزایده می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و اخذ فرم شرکت در مزایده حداکثر تا مورخه 6/12/1396به واحد تدارکات این دانشکده مراجعه نمایند.

شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶

قابل توجه دانشجویان محترم - راه اندازی اتوماسیون تغذیه دانشکده

قابل توجه دانشجویان محترم با توجه به راه اندازی اتوماسیون تغذیه به اطلاع می رساند که امکان رزرو غذا فقط از طریق نرم افزار اتوماسیون تغذیه به آدرس http://food.afo.ac.ir میسر می باشد. بدیهی است که امکان رزرو و خرید ژتون از طریق مراجعه حضوری امکان پذیر نمی باشد.

سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶

جدول زمانبندی حذف و اضافه نیمسال دوم سالتحصیلی 96-97

جهت مشاهده جدول به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶

اطلاعیه و زمانبندی معرفی به استاد نیمسال دوم سالتحصیلی 95-96

جهت مشاهده به ادامه مطلب مراجعه فرمایید

سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۶

جداول کد و نام دروس به همراه واحدهای رشته های کاردانی فناوري اطلاعات و ارتباطات و کاردانی کامپیوتر(نرم افزار) و مهندسی تکنولوژي شبکه هاي کامپیوتري

جداول کد و نام دروس به همراه واحدهای رشته های کاردانی فناوري اطلاعات و ارتباطات و کاردانی کامپیوتر(نرم افزار) و مهندسی تکنولوژي شبکه هاي کامپیوتري جهت مشاهده به ادامه مطلب مراجعه فرمایید

پنج شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۶

اطلاعیه آموزش در مورد انتخاب واحد

دانشجویان عزیز؛لطفا براساس جدول زمانبندی اعلام شده جهت انتخاب واحدبه سیستم نادمراجعه نموده و واحدهای خودراثبت نمایید ودراین نیسمال مدیران گروه های آموزشی وکارشناسان آموزش به هیچ عنوان برای دانشجویان انتخاب واحدنخواهند کرد، ضمنا درصورت بروزمشکل یا باشماره تلفن های 04432776886-04432779849-04432766224-04432766225 تماس بگیریدویاجهت انتخاب واحدبه صورت حضوری درروزهای شنبه ویکشنبه تاریخ8و7بهمن به سایت های کامپیوتر دانشکده مراجعه نمایید.

پنج شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۶

جدول زمانبندی انتخاب واحد نیمسال دوم97-96

زمانبندی و تذکرات مهم انتخاب واحد نیمسال دوم سالتحصیلی 96-97

سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶