اقتصاد مقاومتی،تولید و اشتغال

اخبار دانشکده

برگزاری مرحله اول دوره آموزشی سیستم مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS) برای اساتید و کارکنان در دانشگاه فنی حرفه ای قاضی طباطبایی

در راستای استقرار سیستم مدیریت امنیت اطلاعات ( ISMS ) در دانشگاه فنی حرفه ای قاضی طباطبایی و با توجه به لزوم آشنایی پرسنل با استاندارد مدیریت امنیت اطلاعات، مرحله اول دوره های آموزشی در کلیه رده های سازمانی دانشگاه به همت واحد حراست و با همکاری واحد فن آوری اطلاعات در محل سالن جلسات برگزار گردید. در ابتدای این جلسه آقای پرویز قربانزاده متخصص ارشد حوزه امنیت اطلاعات و عضو مرکز مطالعات سازمان پدافند غیر عامل کشور ضمن تاکید مجدد بر اهمیت سیستم مدیریت امنیت اطلاعات و لزوم همکاری تمامی پرسنل دانشگاه در پیاده سازی این استاندارد، از اطلاعات بعنوان یکی از با ارزشترین و حساسترین دارایی های دانشگاه یاد کرد که دستیابی به آن و عرضه بموقع و مناسب اطلاعات مورد نیاز، نقش بسیار مهمی در روند فعالیت های روزانه دانشگاه دارا می باشد. وی سپس عنوان نمود که علیرغم استفاده کشورهای مختلف جهان از انواع استانداردهای سیستم مدیریت امنیت اطلاعات، متاسفانه در ایران تاکنون تلاش های مناسبی در جهت تطبیق و پیاده سازی سیستم مدیریت امنیت اطلاعات در ادارات و سازمانها صورت نگرفته است هرچند که این امر به تدریج در حال شکل گیری است. وی در ادامه دانشگاه فنی حرفه ای قاضی طباطبایی را از سازمانهای پیشرو در استان در پیاده سازی سیستم مدیریت امنیت اطلاعات بیان کرده و از تلاشهای ارزنده واحد حراست و فناوری اطلاعات در حوزه امنیت اطلاعات قدردانی نمود.

شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶

حضور جناب آقای دکتر معافی معاونت دانشگاه فنی و حرفه ای در دانشکده فنی و حرفه ای شهید قاضی طباطبایی ارومیه

آقای دکتر معافی معاونت محترم انشگاه فنی و حرفه ای با حضور در دانشکده فنی و حرفه ای شهید قاضی طباطبایی ارومیه در جلسه روسای دانشگاه های فنی و حرفه ای استان شرکت نموده و در خصوص برنامه های راهبردی دانشگاه فنی و حرفه ای مطالبی را ارائه نمودند.

یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶

تشکیل اولین جلسه کمیته راهبردی امنیت شبکه و فناوری اطلاعات دانشگاه قاضی طباطبایی

اولین جلسه کمیته راهبردی امنیت شبکه و فناوری اطلاعات دانشگاه قاضی طباطبایی با حضور رئیس محترم دانشگاه و اعضای کمیته راهبردی در محل حوزه ریاست تشکیل گردید.

یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۶

حضور ریاست محترم منطقه یک دانشگاه فنی و حرفه ای کشور در دانشگاه فنی و حرفه ای شهید قاضی طباطبایی ارومیه

آقای دکتر کیانی ریاست محترم دانشگاه فنی و حرفه ای منطقه یک کشور روز یکشنبه با حضور در دانشگاه فنی و حرفه ای شهید قاضی طباطبایی در نشست روسای مراکز دانشگاه فنی و حرفه ای شهر ارومیه شرکت نموده و در خصوص مسائل علمی ،پژوهشی و پتانسیلهای موجود در مراکز به گفتگو پرداختند.

یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۶

شرکت کارکنان، اساتید و دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای شهید قاضی طباطبایی در راهپیمایی روز قدس

روز قدس روز احياي روحيه ظلم ستيزي و نمادي از وحدت امت اسلامی در رویارویی با جنايات صهیونیسم جهانی است. کارکنان ،اساتید و دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای شهید قاضی طباطبایی ارومیه همچون دیکر اقشار انقلابي و هميشه در صحنه آذربايجان غربي همراه با مردم سراسر کشور در راهپیمایی روز قدس شرکت نموده و با حضوری دشمن شکن، حمایت و همراهی خود را با آرمان قدس و ملت مظلوم فلسطین و انزجار خود را از رژیم اشغالگر قدس و دولت‌های استکباری حامی این رژیم اعلام داشتند.

شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶

اعلام برگزاری ترم تابستانی96

به اطلاع می رساند این مرکز درنظرداردبراساس دستورالعمل شماره 2152/330/25مورخه 25/2/96 دانشگاه فنی وحرفه ای بارعایت ضوابط وتقویم زمانی مشروحه ذیل اقدام به برگزاری ترم تابستان دردروس عمومی وپایه در مقاطع کاردانی وکارشناسی نماید.

سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶

تصویب رشته های IT و راه سازی

به اطلاع می رساند با عنایت به دارا بودن ضوابط و پتانسیلهای لازم و با حمایت مسئولین محترم دانشگاه فنی و حرفه ای ، دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم با راه اندازی رشته های IT و راه سازی موافقت بعمل آمده است. لذا از مهر ماه سال جاری دانشکده فنی و حرفه ای شهید قاضی طباطبایی ارومیه در دو رشته فوق الذکر از طریق آزمون سراسری اقدام به پذیرش دانشجو خواهد کرد.

چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶

قابل توجه اساتيد گرانقدر و دانشجويان عزيز

در راستاي اجراي سياست هاي كلي اقتصاد مقاومتي ابلاغي از سوي مقام معظم رهبري ( دامه بركاته) وتحقق برنامه هاي وزارت علوم تحقيقات و فناوري براي دانشگاه نسل سومي نظر به نقش آفريني موثر دانشجويان توانمند و اساتيد گرانقدر در عرصه توليد و اشتغال ، معاونت فرهنگي و دانشجويي در نظر دارد به منظور ايجاد زمينه توسعه تجاري سازي توليدات دانشجويي و اساتيد با ارزيابي كالاهاي دست ساخته ء آنان نسبت به خريد اقدام و با نظر متخصصين و كارشناسان ذيربط مقدمات راه اندازي كارگاه هاي كار دانشجويي را با هدف توليد انبوه فراهم سازد لذا از دانشجويان و اساتيد علاقمند به مشاركت در اين طرح دعوت مي شود از تاريخ 19/2/96 نسبت به ثبت نام مشخصات با توجه به نوع توانمندي به ترتيب زير فرم هاي مربوطه را تكميل نمايند

شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

اطلاعیه نقل و انتقالات

دانشجویانی که متقاضی انتقال یامیهمان برای مراکز دیگر درنیمسال اول سال تحصیلی97-96 می باشند می توانند از صبح روز یکشنبه مورخه 96/2/17 لغایت پایان روز شنبه مورخه96/3/13 جهت ثبت درخواست خود به سایت سماد مراجعه نمایند وهمچنین دانشجویانی که متقاضی میهمان دردوره تابستان(953) می باشند باز می توانند از روز شنبه مورخه 96/3/20لغایت96/4/4 درسایت فوق ثبت نام نمایند درضمن به درخواست های حضوری به هیچ وجه ترتیب اثرداده نخواهد شد.

یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

برگزاری مراسم گرامیداشت هفته معلم با حضور دکتر مسعود پزشکیان نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در دانشگاه قاضی طباطبائی ارومیه

مراسم گرامیداشت هفته معلم با حضور دکتر مسعود پزشکیان نائب رئیس مجلس ،مدیران استانی و کارکنان ،اساتید و دانشجویان در آمفی تئاتردانشگاه قاضی طباطبائی ارومیه برگزار شد .

یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

برگزاری جشن اعیاد شعبانیه در دانشکده فنی و حرفه ای شهید قاضی طباطبایی ارومیه

به مناسبت سالروز ولادت حضرت امام حسین (ع) )، حضرت ابوالفضل العباس(ع) و حضرت امام زين العابدين(ع) مراسم جشن با حضوردکترپوراسد رئیس دانشکده ،مدیر گروه تربیت بدنی ،کارکنان و دانشجویان درمسجد دانشکده فنی و حرفه ای شهید قاضی طباطبایی به همت هیئت عاشقان سید الشهدا برگزاری شد.

دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

دانشگاه فنی و حرفه‌ای شهید قاضی طباطبایی ارومیه به پاس ۷۰ سال خدمات دینی و قرآنی آیت الله سید علی اکبر قریشی مفسر کتاب احسن الحدیت و مولف کتاب قاموس قرآن مراسم تجلیل و تکریم برگزار کرد.

مراسم تجلیل و تکریم از 70 سال خدمت آیت الله قریشی با حضور حجت الاسلام والمسلمین علی خاتمی نماینده ولی فقیه در استان زنجان، مدیر حوزه علمیه و امام جمعه شهرستان بناب، مسؤولان استانی، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، مدیران، اساتید و طلاب حوزه های علمیه، علما و برجستگان ادیان دیکر آسمانی همچون اسقف توماس میرم اسقف اعظم کاتولیک‌های آذربایجان غربی و شرقی و اسقف اعظم خلیفه گری آشوری، کلدانی و کاتولیک ارومیه ، رؤسای دانشگاه های ارومیه و دانشجویان و اقشار مختلف مردمی در مجتمع امام علی(ع) ارومیه به میزبانی دانشگاه فنی و حرفه ای شهید قاضی طباطبایی برگزار شد.

شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶