روز شنبه ششم آبان مراسم تودیع و معارفه حراست استانی دانشگاه های فنی و حرفه ای استان آذربایجان غربی با حضورجناب آقای زیدی همکار دفتر مرکزی حراست دانشگاه فنی و حرفه ای ، جمعی از همکاران حراست کل استان ، روسا ، معاونین و حراست های دانشگاه های فنی و حرفه ای استان و جمعی از اساتید و کارکنان دانشکده فنی و حرفه ای شهید قاضی طباطبایی در محل سالن جلسات این دانشکده برگزار شد. که طی آن از زحمات جناب آقای قاسم سلیمان نژاد رئیس سابق حراست استانی دانشگاه تقدیر و آقای فطرس به عنوان سرپرست حراست استانی دانشگاه های فنی و حرفه ای استان آذربایجان غربی معرفی شد.
دکتر پوراسد ریاست دانشگاه در این مراسم از زحمات و تلاشهای آقای سلیمان نژاد در دوران تصدی پست حراست که اخیراً به شرف بازنشستگی نایل آمده اند تقدیرو تشکر نموده و انتصاب جدید را به آقای فطرس تبریک گفته و برای هر دو بزرگوار آرزوی موفقیت نمودند.
دکتر زیدی همکار دفتر مرکزی حراست دانشگاه فنی و حرفه ای با تأکید برجایگاه حراست یادآورشد: مجموعه حراست یکی از اجزای مهم هرسازمانی است به گونه ای که از آن به عنوان چشم بیدار جامعه نام برده می شود. وی در این راستا اذعان کرد: چشم بیدار جامعه باید اختلال هایی را که ممکن است جامعه یا سازمان را تهدید کند، شناسایی و در جهت رفع آن کوشا باشد. در ادامه مراسم همکار دعوتی از حراست کل استان نیز اشاره داشتند که رویکرد حراست در دوره جدید پیشگیری و صیانت از اطلاعات افراد می باشد، در همین راستا تلاش ما در دانشگاه ها باید نظارت مبتنی بر صیانت باشد. وی در ادامه وظایف و اختیاراتی که حراست بر عهده دارد را برشمرد و آرزوی توفیق برای هر دو بزرگوار از خداوند منان خواستار شدند در پایان مراسم با اهداء لوح تقدیر از زحمات آقای سلیمان نژاد تقدیر به عمل آمد و حکم سرپرستی آقای فطرس به ایشان اعطاء گردید