مراسم تودیع و معارفه مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه با حضور ریاست دانشگاه  ، معاونین ،رئیس اموردانشجویی و آقای عباس زاده مسئول بسیج دانشجویی استان آذربایجان غربی، آقای نصیرزاده مسئول بازرسی بسیج دانشجویی استان و جمعی از همکاران و دانشجویان روز پنج شنبه 3 اسفند ماه در سالن اجتماعات این دانشگاه  برگزار شد.
در این مراسم از زحمات دانشجو مرتضی محاسنی مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه تقدیر و برای دانشجو محمد شهبازی  به عنوان مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه در راستای خدمت رسانی بهتر آرزوی موفقیت شد.
دکتر پوراسد رئیس دانشگاه در ابتدای نشست با اشاره به اینکه هدف اصلی، تولید علم است که زیر ساخت آن ایمان می باشد گفت: انقلاب اسلامی امروز در حال درس دادن به تمام دنیا است و هرچه در صحنه بودن نظام اسلامی ما پررنگ‌تر باشد، مقبولیت نظام به دنیا، نمایش داده می‌شود .
وی با تاکید براینکه برنامه ها و فعالیت های بسیج بر اساس اخلاص پایه ریزی شده است و همین امر بدان بعد معنوی می بخشد از اقدامات و تلاش های آقای مرتضی محاسنی در طول دوره تصدی مسئولیت بسیج دانشجویی دانشگاه تقدیر و تشکر نمود و برای آقای محمد شهبازی آرزوی موفقیت نمودند.
آقای عباس زاده مسئول بسیج دانشجویی استان نیز در خصوص جایگاه حساس بسیج در این برهه زمانی و اهمیت اقدامات بسیج سخنانی ایراد نموده و شرح وظایف مسئول بسیج دانشجویی را خاطر نشان شدند.
اد ادامه نشست هر یک از مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه به نوبه خود در خصوص فعالیتها و عملکردهای دوران تصدی و برنامه های پیش رو گزارشی را ارائه نمودند.