مراسم شب شعری با عنوان رسم دعبل سوگواری از بهشت تا بهشت به مناسبت شهادت امام رضا (ع) روز دوشنبه مورخه 14/08/97 با حضور شعرای ملی و استانی و خادمین بارگاه امام رضا (ع) و مسسولین استانی در دانشگاه فنی و حرفه ای استان آذربایجان غربی برگزار شد.

دکترپوراسد رئیس استانی دانشگاه فنی و حرفه ای استان آذربایجان غربی ضمن خوش آمد گویی به خادمین بارگاه امام رضا (ع)، شعرای ملی و استان و مسئولین استانی جهت شرکت در مراسم ایام سوگواری پیش رو را نیز به جمع حاضر تسلیت گفتند.

ایشان در ادامه درخصوص برگزاری مراسم گفتند : دانشگاه فنی و حرفه ای در برگزاری مراسمات فرهنگی استان پیش قدم بوده و این مراسم شب شعر نیز به مناسبت سالروز شهادت امام رضا (ع) ترتیب داده شده و از شعرای ملی و استانی جهت سرودن اشعاری در وصف سوگواری این امام بزرگوار دعوت بعمل آمده.

ما بین مراسم پرچم امام رضا (ع) که توسط خدومین بارگاه امام رضا (ع) به این مراسم آورده شده بود بین حاضرین به گردش در آمد و حاظرین در مراسم به این پرچم مقدس ادای احترام کردند.

اساتیدی که در این مراسم به سرودن شعر پرداختند بدین شرع می باشند: آقایان هادی جانفدا ، دکتر سعید سلیمان پور ، دکتر وحید حیاتلو ، محمد صفری ، سید تیمور جامعی ، استاد غلامرضا دانش فروز ، احد افخمی نیا ، سید مجتبی موسوی ، دکتر مهسا شریفی ، یاسین حاجی زاده ، مهدی پاکروی

در پایان مراسم نیز زیارت خاصه امام رضا (ع) قرائت شد و حاضرین به سوگواری پرداختند.